| < Grudzień 2016 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
O autorze

Ilustracje do nowego tomiku

Posted by Jeszcze zdążę on 13 stycznia 2016
Poeci to tacy ludzie którzy mieszkają w książkach i małych miasteczkach.Oglądają motyle o skrzydłach większych niż Pacyfik i seriale telewizyjne, co raz częściej pracują na etacie. Mają przyjaciół ,dzieci ,rachunki i sny o kwitnących jabłoniach. Trawieni gorączką, spragnieni szczęścia jak inni, czasami spacerują po tęczy.
środa, 09 listopada 2016

DOLNOŚLĄSKIE STOWARZYSZENIE ARTYSTÓW PLASTYKÓW

uczyniło mi ten zaszczyt i przyjęło mnie w poczet swoich członków

 

kolejna książka Izy ,tym razem poproszono mnie o zrobienie okładki
Książka jest już zdecydowanie dostępna i można pisać na priv.

https://www.facebook.com/isabel.m.billwtorek, 18 października 2016
poniedziałek, 17 października 2016

 

 

 

 

strumienie.eu

 

Patriotyzm, wiara oraz muzyka w ODK

http://www.strumienie.eu/article/patriotyzm-wiara-oraz-muzyka-w-odk-1243.html

 

 środa, 12 października 2016

allegro  allegro  allegro  allegro

Słowem Otwarte Wtorki w Motel Łużycki & Restauracja... Tym razem z Iwoną Ireną Sztabą i promocją Jej tomiku "Wiatr wznosi zapach fiołków" Oprawa muzyczna: chór "Echo Bukowiny", Julia Hryniewiecka pięknie zagrała na skrzypcach, oraz zespół "Chapeau Bas" 60% ze sprzedaży tomików Iwonka przeznaczyła na leczenie Kamila Nowosielskiego . Brawo <3 Fot. Anna Ewa Klimowiczponiedziałek, 03 października 2016

Gawęda gawęd czyli jazda torami bez trzymanki.
Z wielkim przytupem rozpoczęła swoje jesienno – zimowe gawędy historyczne Towarzystwo Miłośników Gryfowa Śląskiego. Była więc wirtualna podróż parowozem po liniach kolejowych z Gryfowa Śląskiego do Lubania. Odwiedziliśmy stare dworce na trasie z Gryfowa Śląskiego do Jeleniej Góry. Dojechaliśmy do Lwówka Śląskiego przez Lubomierz i Pławną .Oczywiście nie zapomnieliśmy o trasie kolejowej do Świeradowa Zdroju, Pobiednej i dalej. Zgromadzona wierna publiczność brawami nagrodziła brawurowo prowadzącego prelekcje „Torami do Gryfowa i dalej” pana Jana Wysopala. Hitem okazał się film pana Edwarda Miłosza „Gryfowskie dziewczęta”. Polały się nie jedne łzy co wrażliwszej części publiczności. Odpowiednie dobrana muzyka, fotografie z minionych lat i głos lektora to wszystko wpłynęło na sukces tego artystycznego przedsięwzięcia. Duże brawa i szacunek dla pana Edwarda. Oprócz naszej wiernej i wspaniałej gryfowskiej publiczności odwiedzili nas radni miasta Mirska i Świeradowa Zdroju oraz zwycięzcy konkursu kulinarnego z ostatnich Kwisonalii 2016 pan Romuald Fryst z małżonką Zofią . Wielkie podziękowania dla członków Towarzystwa pań Angeli, Barbary panów Jerzego, Franciszka, Lecha i dwóch wspaniałych Zbyszków. Osobne podziękowania dla dobrych duchów tego „Zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej” pracowników biblioteki Agnieszki Szymańskiej i Piotra Rubaja. Towarzystwo zaprasza na następne comiesięczne gawędy historyczne gdyż jak mówi sam prezes TMG pan Jan Wysopal - nasz „Sezon Teatralny” został rozpoczęty i potrwa aż do Wiosny2017. 

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 93